Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

3D Semipermanentné predĺženie a zahustenie mihalníc alebo eyelash extension je najnovší spôsob úpravy očných mihalníc !!!

Salón attractive, teraz ako prvé autorizované štúdio v meste Považská Bystrica, ponúka službu  3D predlžovanie mihalníc i-lash designer, sexy lashes a  trvalá mihalníc I-APPEAL

Zvýraznite svoju krásu... i-lash mihalnice sú jednoduché umelé vlákna- mihalnice, aplikované špeciálnym lepidlom jednotlivo na vaše prírodné mihalnice. Aplíkácia jednej I-lash na jednu prírodnú mihalnicu spolu s množstvom dostupných dĺžok, hrúbok, natočení a farieb zaručuje vždy perfektný výsledok predĺženia. Navyše, úplne prirodzený !!!

Mihalnice i-lash pri zodpovednej starostilivosti vydržia až tak dlho ako prírodná mihalnica, na ktorú je prilepená. Životnosť prírodnej mihlanice je asi 6-8 týždňov. Keďže každý deň strácame niekoľko prírodných mihalníc je potrebné približne každé 3 až 4 týždne čiastočné doplnenie. Mihalnice i-lash sú dostupné vo farbách: čierna, hnedá, modná, purpurová, zelená, bordová, blond ďalej nové trblietavé mihalnice s glitrami alebo kamienkom. Sú odolné voči vode, potu a slzám.

Pri tomto relaxačnom ošetrení klientka leží a má zatvorené oči. Aplikácia trvá cca 2 hodiny, v závislosti od vzhľadu  vlastných mihalníc a zvoleného dizajnu predĺženia. Aby výsledný efekt zodpovedal predstavám klientky je konkrétny vzhľad predĺženia mihalníc zvolený po konzultácii s vašim i-lash designerom. I-lash designer  zosúladí stav, vzhľad, hrúbku a dĺžku prírodných mihalníc spolu s predstavami a požiadavkami klientky.

Aktuálny cenník pre klientky

AKCIA PLATNÁ V MESIACI OKTÓBER 2013 :

Za Všetky dizajny novej aplikácie 3D predĺženia a zahustenia mihalníc zaplatíte iba 35 eur.....v autorizovanom salóne Attractive..0918 182 744

Cena doplnenia mihalníc po 3 až 4 týždňoch je 26 eur.

Novinka v salóne Attractive.. rozširujeme ponúkané služby o príležitostné 3D mihalnice, ktoré vám vydržia až 3 týždne za cenu 24 eur.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

trvalá mihalníc

Ďaľší spôsob ako dosiahnuť nový vzhľad vašich prírodných mihalníc  na 6 až 8 týždňov, je trvalá mihalníc I-APPEAL... tento prevratný profesionálny systém úpravy a tvarovania očných mihalníc dodáva očiam a tvári nový výraz. Upravuje, tvaruje, natáča a môže narovnať príliš zatočené mihalnice.

-  zvýrazňuje mihalnice ich vyzdvihnutím od korienkov a tvaruje ich,

-  vytváta ilúziu predĺženia mihalníc,

-  odstraňuje prílišné zatočenie mihlaníc,

-  vhodná metóda pre krátke aj dlhé mihlanice,

-  trvalá sa môže použiť v kombinácií s predĺžením mihalníc i-lash designer a sexy lashes

V cene služby 19 eur je zahrnuté aj napustenie (zafarbenie) vašich mihalníc !!!